EZ-PT047-SM-SS
DigiKeys produktnummer
1946-EZ-PT047-SM-SS-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
EZ-PT047-SM-SS
Beskrivning
SMA MALE, STRAIGHT
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
SMA Kontaktdon Plugg, hanstift 50Ohm Frihängande (i serie) Crimp
Kategori
Skärmterminering
Crimp
Tillv.
Impedans
50Ohm
Serie
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Förpackning
Påse
Kabelgrupp
0,047" halvstyv
Artikelstatus
Aktiv
Fästtyp
Gängad
Kontaktdonsutförande
Frekvens - max
50 GHz