P51-15-G-UB-I36-4.5V-000-000
DigiKeys produktnummer
P51-15-G-UB-I36-4.5V-000-000-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
P51-15-G-UB-I36-4.5V-000-000
Beskrivning
SENSOR 15PSIG 1/8NPT 4.5V
Detaljerad beskrivning
Trycksensorer 15PSI (103,42kPa) Vented Gauge Hane - 1/8" (3,18mm) NPT 0,5V-4,5V Cylinder
Kategori
Utgång
0,5V-4,5V
Precision
±1%
Serie
Spänning - källa
5V
Förpackning
Box
Portstorlek
Hane - 1/8" (3,18mm) NPT
Trycktyp
Vented Gauge
Arbetstryck
15PSI (103,42kPa)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C