ATM13-12PA-BM04_2
ATM13-12PA-BM04
DigiKeys produktnummer
889-3302-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ATM13-12PA-BM04
Beskrivning
CONN HEADER R/A 12POS
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Genomgående hål, högervinklad 12 positioner
EDA-/CAD-modeller
ATM13-12PA-BM04 Modeller
Kategori
Kontaktlängd - polstift
0,120" (3,05mm)
Tillv.
Isoleringshöjd
1,303" (33,10mm)
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Tenn
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Egenskaper
Kortguide, anslutningsfläns, monteringsfläns, gjuten barriär
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Isolering, färg
Grå
Strömklassning (Ampere)
7,5A
Monteringstyp
Spänningsvärde
250V