175107-R2-24.00 | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 175107-R2-24.00-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 175107-R2-24.00 |
Beskrivning | COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24" |
Tillverkarens standardleveranstid | 12 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Kabelmodul koaxial N-typ till N-typ Formbar (0,141) 24,00" (609,60mm) |
Datablad | Datablad |
Kategori | 2:a kontaktdonet Plugg N-typ, rätvinklig |
Tillverkare Amphenol RF | Kön 2:a kontakt Hane |
Förpackning Bulk | 2:a kontaktdonets monteringstyp Frihängande (i serie) |
Artikelstatus Aktiv | Längd 24,00" (609,60mm) |
Stil N-typ till N-typ | Kabeltyp Formbar (0,141) |
1:a kontaktdonet N-typ-jack | Total impedans 50 Ohms |