095-909-186M050
DigiKeys produktnummer
115-095-909-186M050-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
095-909-186M050
Beskrivning
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 19.6"
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kabelmodul koaxial N-typ till N-typ LMR 240 19,69" (500,00mm)
Kategori
2:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Tillverkare
Amphenol RF
Längd
19,69" (500,00mm)
Förpackning
Påse
Kabeltyp
LMR 240
Artikelstatus
Aktiv
Kabelimpedans
50 Ohms
Stil
N-typ till N-typ
Total impedans
50 Ohms
1:a kontaktdonet
Plugg N-typ
Frekvens - max
6 GHz
Kön 1:a kontakt
Hane
Färg
Svart
1:a kontaktdonets monteringstyp
Frihängande (i serie)
Egenskaper
Avskärmad
2:a kontaktdonet
Plugg N-typ, rätvinklig
Arbetstemperatur
-65°C-165°C