HDC37S5B300S/AA-15 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för HDC37S5B300S/AA-15 är inte tillgänglig
HDC37S5B300S/AA-15
DigiKeys produktnummer
4306-HDC37S5B300S/AA-15-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HDC37S5B300S/AA-15
Beskrivning
HDC37S5B300S/AA-15
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Rostfritt stål, passiverat
Strömklassning (Ampere)
11A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Dornavstånd
0,283" (7,20mm)
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C