HDC37M5B300S-50-759.0 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Bilden för HDC37M5B300S-50-759.0 är inte tillgänglig
HDC37M5B300S-50-759.0
DigiKeys produktnummer
4306-HDC37M5B300S-50-759.0-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HDC37M5B300S-50-759.0
Beskrivning
D-SUB CONNECTOR
Detaljerad beskrivning
37 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Rostfritt stål, passiverat
Strömklassning (Ampere)
11A
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Dornavstånd
0,283" (7,20mm)
Spänningsvärde
300V
Skalstorlek, kontaktlayout
4 (DC, C)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C