HDC25S5B300C-15 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Amphenol Positronic
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Amphenol Positronic
I lager: 0
Datablad
Bilden för HDC25S5B300C-15 är inte tillgänglig
HDC25S5B300C-15
DigiKeys produktnummer
4306-HDC25S5B300C-15-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HDC25S5B300C-15
Beskrivning
HDC25S5B300C-15
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, kadmiumpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
50µin (1,27µm)
Förpackning
Bulk
Ingångsskydd
IP65/IP67 - dammtät, vattenbeständig, vattentät
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
11A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Dornavstånd
0,283" (7,20mm)
Antal positioner
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal rader
2
Spänningsvärde
300V
Monteringstyp
Färg
Grön
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktform
Maskinbearbetad
Kontakttyp
Signal
Dielektriskt material
Diallylftalat (DAP), glasfylld
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Terminering
Lödmetall
Arbetstemperatur
-55°C-125°C