DD44S4B300X/AA-50 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Amphenol Positronic
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Amphenol Positronic
I lager: 0
Datablad
Bilden för DD44S4B300X/AA-50 är inte tillgänglig
DD44S4B300X/AA-50
DigiKeys produktnummer
4306-DD44S4B300X/AA-50-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DD44S4B300X/AA-50
Beskrivning
DD44S4B300X/AA-50
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
44 positioner D-Sub, High Density Uttag (honuttag) kontaktdon
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld
Serie
Kontaktyta, tjocklek
50µin (1,27µm)
Förpackning
Bulk
Ingångsskydd
IP65/IP67 - dammtät, vattenbeständig, vattentät
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Dornavstånd
0,450" (11,43mm)
Antal positioner
Egenskaper
Monteringsfästen
Antal rader
3
Spänningsvärde
300V
Monteringstyp
Färg
Blue
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B) hög densitet
Kontaktform
Maskinbearbetad
Kontakttyp
Signal
Dielektriskt material
Polyester (glasfylld)
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Terminering
Lödmetall
Arbetstemperatur
-55°C-125°C