234-A001-20S-U280-W
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
234-A001-20S-U280-W
DigiKeys produktnummer
4239-234-A001-20S-U280-W-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
234-A001-20S-U280-W
Beskrivning
MAGCONNECT ECHO PLUG KIT
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 Positioner rund kontakt Stickdon (hanstift) Lödkopp
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
234-A001-20S-U280-W Modeller
Kategori
Primärt material
Plast
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Serie
Färg
Blue
Förpackning
Box
Skärmning
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
3A
Kontaktdonstyp
Spänningsvärde
1000VAC, 1500VDC
Antal positioner
20
Kabelöppning
0,280" (7,10mm)
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Arbetstemperatur
0°C-150°C