M12T-04BFFB-SL7002
M12T-04BFFB-SL7002
M12T-04BFFB-SL7002
DigiKeys produktnummer
1754-1057-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
M12T-04BFFB-SL7002
Beskrivning
CONN RCPT FMALE 4POS GOLD SCREW
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
4 Positioner rund kontakt Uttag (honuttag) Skruv
Kategori
Skalytbehandling
Nickel
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Serie
Färg
Svart, silver
Förpackning
Bulk
Ingångsskydd
IP67 - dammtät, vattentät
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonstyp
Egenskaper
Bakstycke, kopplingsmutter
Antal positioner
4
Skärmning
Skalstorlek - insats
M12-4
Strömklassning (Ampere)
12A
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Spänningsvärde
60VDC
Terminering
Skruv
Arbetstemperatur
-40°C-105°C