ELPA2A16
DigiKeys produktnummer
965-ELPA2A16-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ELPA2A16
Beskrivning
5.7MM EPOWER-LITE 2WAY PLUG, FOR
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 lägen rektangulär Stickdon Kontakt Crimp 6 AWG
Kategori
Antal rader
1
Tillverkare
Amphenol Industrial Operations
Monteringstyp
Frihängande (i serie)
Serie
Fästtyp
Spärrhake
Förpackning
Påse
Kabelterminering
Crimp
Artikelstatus
Aktiv
Ledningstyp
Diskret
Kontaktdonstyp
Stickdon
Ledningsdimension
6 AWG
Kontakttyp
Honuttag
Egenskaper
Skärmad, vattentät (IP67 hopkopplad)
Antal positioner
2
Färg
Orange
Stigning
0,630" (16,00mm)