ID25P33E4GV00LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-5772-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ID25P33E4GV00LF |
Beskrivning | CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER |
Tillverkarens standardleveranstid | 19 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | ID25P33E4GV00LF Modeller |
Kategori | Skalmaterial, ytbehandling Stål, tennpläterad |
Tillv. | Kontaktytbehandling Guld |
Serie | Kontaktyta, tjocklek Flash |
Förpackning Bulk | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Artikelstatus Aktiv | Strömklassning (Ampere) 5A |
Kontaktdonsutförande | Dornavstånd 0,318" (8,08mm) |
Kontaktdonstyp Stickdon (hanstift) | Egenskaper Kortlås, jordningsindenteringar, monteringsstöd |
Antal positioner | Spänningsvärde 300V |
Antal rader 2 | Färg Svart |
Monteringstyp | Dielektriskt material Polyester |
Skalstorlek, kontaktlayout 3 (DB, B) | Kontaktmaterial Kopparlegering |
Kontakttyp Signal | Arbetstemperatur -55°C-125°C |