HM2P66PD5110N9LLF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 454
Datablad
110 Positioner Hållare, hanstift Kontakt 0,079" (2,00mm) Genomgående hål
Amphenol ICC’s Millipacs® High Speed Connectors
HM2P66PD5110N9LLF
DigiKeys produktnummer
HM2P66PD5110N9LLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HM2P66PD5110N9LLF
Beskrivning
CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
HM2P66PD5110N9LLF Modeller
Monteringstyp
Genomgående hål
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
1.5 A
Kontaktdonsutförande
AB 22
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Stigning
0,079" (2,00mm)