HM2P07PD5110N9LF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 609-2125-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | HM2P07PD5110N9LF |
Beskrivning | CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 110 Positioner Hållare, hanstift Kontakt 0,079" (2,00mm) Genomgående hål |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | HM2P07PD5110N9LF Modeller |
Kategori | Antal rader 5 |
Tillverkare Amphenol ICC (FCI) | Monteringstyp Genomgående hål |
Serie | Terminering Tryckmontering |
Förpackning Tråg | Kontaktytbehandling Guld |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktyta, tjocklek Flash |
Kontaktdonstyp Hållare, hanstift | Strömklassning (Ampere) 1.5 A |
Kontaktdonsutförande A 22 | Spänningsvärde 750Vrms |
Antal positioner 110 | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Antal inlästa positioner Alla | Egenskaper Kortguide |
Stigning 0,079" (2,00mm) | Basproduktens nummer |