HM2J07PE5110N9LF
DigiKeys produktnummer
609-2122-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
HM2J07PE5110N9LF
Beskrivning
CONN HEADER 110POS 2MM PRESS-FIT
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
110 Positioner Hållare, hanstift Kontakt 0,079" (2,00mm) Kortkant, genomgående hål, högervinklad
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
HM2J07PE5110N9LF Modeller
Kategori
Antal rader
5
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Monteringstyp
Kortkant, genomgående hål, högervinklad
Serie
Terminering
Tryckmontering
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kontaktdonstyp
Hållare, hanstift
Strömklassning (Ampere)
1.5 A
Kontaktdonsutförande
A 22
Spänningsvärde
750Vrms
Antal positioner
110
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Antal inlästa positioner
Alla
Basproduktens nummer
Stigning
0,079" (2,00mm)