FF5026-AS102-012
DigiKeys produktnummer
609-FF5026-AS102-012-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FF5026-AS102-012
Beskrivning
CABLE FFC/FPC 12POS 1MM 4.02"
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 Positioner FFC, FPC Kabel 0,039" (1,00mm) 4,016" (102,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FF5026-AS102-012 Modeller
Kategori
Antal ledare
12
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Stigning
0,039" (1,00mm)
Förpackning
Påse
Längd
4,016" (102,00mm)