DEMS09P300 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
I lager: 100
I lager: 103
I lager: 80
9 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
DEMS09P300
DigiKeys produktnummer
DEMS09P300-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DEMS09P300
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 9POS VERT SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
DEMS09P300 Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Kortets sida
Tillv.
Terminering
Lödmetall
Serie
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, gul kadmiumpläterad
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
7,5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Dielektriskt material
Termoplast
Antal rader
2
Kontaktmaterial
Mässing
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-125°C