DDMS50S300 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 115
Datablad
Bilden för DDMS50S300 är inte tillgänglig
DDMS50S300
DigiKeys produktnummer
DDMS50S300-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DDMS50S300
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
DDMS50S300 Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Kortets sida
Tillv.
Terminering
Lödmetall
Serie
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, gul kadmiumpläterad
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
7,5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Dielektriskt material
Termoplast
Antal rader
3
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-125°C