Bilden för DDM50P400 är inte tillgänglig
DDM50P400
DigiKeys produktnummer
DDM50P400-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DDM50P400
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 50POS PNL MNT WW
Detaljerad beskrivning
50 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
DDM50P400 Modeller
Terminering
Trådlindning
Strömklassning (Ampere)
7,5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Mässing
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-125°C