Bilden för DDM24W7S300N är inte tillgänglig
DDM24W7S300N
DigiKeys produktnummer
DDM24W7S300N-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DDM24W7S300N
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 24POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 (17 + 7 ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DDM24W7S300N Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Tillv.
Terminering
Lödmetall
Serie
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, gul kadmiumpläterad
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
7,5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Dielektriskt material
Termoplast
Antal rader
2
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-125°C