DBV25P064TXLF
DigiKeys produktnummer
DBV25P064TXLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DBV25P064TXLF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS SOLDER CUP
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DBV25P064TXLF Modeller
Kategori
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Tillv.
Kontaktytbehandling
Guld, GXT™
Serie
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Förpackning
Tråg
Brandklassning av material
UL94 V-0
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
5A
Kontaktdonsutförande
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Spänningsvärde
300V
Antal positioner
Färg
Natural
Antal rader
2
Dielektriskt material
Termoplast
Monteringstyp
Ledningsdimension
20AWG
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C