DBPV25S365GTLF
DigiKeys produktnummer
DBPV25S365GTLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DBPV25S365GTLF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DBPV25S365GTLF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld, GXT™
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
7,5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
1000V
Antal rader
2
Dielektriskt material
Termoplast
Monteringstyp
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Skalstorlek, kontaktlayout
3 (DB, B)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C