DBM9W4S300N | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | DBM9W4S300N-ND |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | DBM9W4S300N |
Beskrivning | CONN D-SUB RCPT 9POS VERT SOLDER |
Tillverkarens standardleveranstid | 13 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 9 (5 + 4 ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon |
Datablad | Datablad |
Kategori | Flänsfunktion Hölje/skal (ogängad) |
Tillv. | Terminering Lödmetall |
Serie | Skalmaterial, ytbehandling Stål, gul kadmiumpläterad |
Förpackning Tråg | Kontaktytbehandling Guld |
Artikelstatus Aktiv | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Kontaktdonsutförande | Strömklassning (Ampere) 7,5A |
Kontaktdonstyp Uttag (honuttag) | Spänningsvärde 300V |
Antal positioner | Färg Grön |
Antal rader 2 | Dielektriskt material Termoplast |
Monteringstyp | Kontaktmaterial Fosforbrons |
Skalstorlek, kontaktlayout 3 (DB, B) - 9W4 | Arbetstemperatur -55°C-125°C |