DAV7W2S500G30LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
7 (5 + 2 ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
DAV7W2S500G30LF
DigiKeys produktnummer
DAV7W2S500G30LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DAV7W2S500G30LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 7POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
DAV7W2S500G30LF Modeller
Strömklassning (Ampere)
7,5A, 30A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Brons, fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C