DAV3V3S343H40LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
3 (ström) positioner D-Sub, kombination Kontakt, honsocklar och hanstift kontaktdon
DAV3V3S343H40LF
DigiKeys produktnummer
DAV3V3S343H40LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DAV3V3S343H40LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 3POS VERT SOLDER
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
DAV3V3S343H40LF Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Matchande sida, honstiftskruv (4-40)
Strömklassning (Ampere)
40A
Kontaktdonstyp
Kontakt, honsocklar och hanstift
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Mässing
Arbetstemperatur
-55°C-125°C