DAPV15S565GTLF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
I lager: 159
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
DAPV15S565GTLF
DigiKeys produktnummer
609-2831-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DAPV15S565GTLF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
DAPV15S565GTLF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Strömklassning (Ampere)
7,5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Dornavstånd
0,406" (10,30mm)
Antal positioner
Egenskaper
Kortlås
Spänningsvärde
1000V
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C