DAPO15S365TLF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Datablad
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
DAPO15S365TLF
DigiKeys produktnummer
DAPO15S365TLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DAPO15S365TLF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
EDA-/CAD-modeller
DAPO15S365TLF Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Kortets sida (4-40)
Tillv.
Terminering
Lödmetall
Strömklassning (Ampere)
7,5A per kontakt
Antal positioner
Spänningsvärde
1000V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C