DAO7W2S300G30LF
DigiKeys produktnummer
DAO7W2S300G30LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DAO7W2S300G30LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 7POS VERT SOLDER
Detaljerad beskrivning
7 (5 + 2 ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
DAO7W2S300G30LF Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Kortets sida (4-40)
Strömklassning (Ampere)
7,5A, 30A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
2
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A) - 7W2
Arbetstemperatur
-55°C-125°C