DAO3W3P500G30LF
DigiKeys produktnummer
DAO3W3P500G30LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DAO3W3P500G30LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 3POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
DAO3W3P500G30LF Modeller
Strömklassning (Ampere)
30A
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,458" (11,64mm)
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar, monteringsstöd
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C