DAO3W3P343G30LF
DigiKeys produktnummer
DAO3W3P343G30LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DAO3W3P343G30LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 3POS VERT SOLDER
EDA-/CAD-modeller
DAO3W3P343G30LF Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Kortets sida (4-40)
Strömklassning (Ampere)
30A
Egenskaper
Kortlås, jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C