DAM15S343 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
TE Connectivity AMP Connectors
I lager: 633
Datablad
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Bilden för DAM15S343 är inte tillgänglig
DAM15S343
DigiKeys produktnummer
DAM15S343-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DAM15S343
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Detaljerad beskrivning
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
DAM15S343 Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Aktiv
Ingångsskydd
Svår miljö
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Strömklassning (Ampere)
7,5A per kontakt
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C