DA3W3S700A30LF
DigiKeys produktnummer
DA3W3S700A30LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DA3W3S700A30LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 3POS R/A SOLDER
Detaljerad beskrivning
3 (ström) positioner D-Sub, kombination Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
DA3W3S700A30LF Modeller
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Strömklassning (Ampere)
30A
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-125°C