Bilden för DA3W3P300A30LF är inte tillgänglig
DA3W3P300A30LF
DigiKeys produktnummer
DA3W3P300A30LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DA3W3P300A30LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 3POS VERT SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
3 (ström) positioner D-Sub, kombination Stickdon (hanstift) kontaktdon
Kategori
Kontakttyp
Effekt
Tillv.
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Serie
Terminering
Lödmetall
Förpackning
Tråg
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tennpläterad
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling
Guld
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
30A
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Antal rader
1
Dielektriskt material
Termoplast
Monteringstyp
Arbetstemperatur
-55°C-125°C