DA15S565GTLF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Amphenol CS (Commercial Products)
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
15 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
DA15S565GTLF
DigiKeys produktnummer
DA15S565GTLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DA15S565GTLF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
EDA-/CAD-modeller
DA15S565GTLF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktytbehandling
Guld, GXT™
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Artikelstatus
Aktiv
Brandklassning av material
UL94 V-0
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Antal positioner
Egenskaper
Kortlås
Spänningsvärde
300V
Termoplast
Skalstorlek, kontaktlayout
2 (DA, A)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C