DA15S365TLF
DigiKeys produktnummer
DA15S365TLF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
DA15S365TLF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 15POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
EDA-/CAD-modeller
DA15S365TLF Modeller
Kategori
Flänsfunktion
Hölje/skal (ogängad)
Tillv.
Terminering
Lödmetall
Förpackning
Tråg
Kontaktytbehandling
Guld, GXT™
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Kontaktdonsutförande
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Spänningsvärde
300V
Arbetstemperatur
-55°C-125°C