D37S24A6RX09LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 42
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 58
Datablad
Amphenol CONEC
I lager: 0
NorComp Inc.
I lager: 0
37 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D37S24A6RX09LF
DigiKeys produktnummer
D37S24A6RX09LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37S24A6RX09LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
EDA-/CAD-modeller
D37S24A6RX09LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödpasta
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, nickelpläterad
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Egenskaper
Kortguide
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Vätskekristallpolymer (LCP) (glasfylld)
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Arbetstemperatur
-55°C