D37P13A4PA00LF
DigiKeys produktnummer
D37P13A4PA00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D37P13A4PA00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SOLDER
EDA-/CAD-modeller
D37P13A4PA00LF Modeller
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonsutförande
Dornavstånd
0,409" (10,40mm)
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Polybutylentereftalat (PBT)
Arbetstemperatur
-55°C-125°C