D25S91C4PL00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Amphenol CS (Commercial Products)
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
D25S91C4PL00LF
DigiKeys produktnummer
D25S91C4PL00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25S91C4PL00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT PRESS
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
D25S91C4PL00LF Modeller
Kategori
Terminering
Tryckmontering
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C