D25S33E4PA00LF
D25S33E4PA00LF
D25S33E4PA00LF
DigiKeys produktnummer
609-5879-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25S33E4PA00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
EDA-/CAD-modeller
D25S33E4PA00LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Kontaktyta, tjocklek
Flash
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Dornavstånd
0,318" (8,08mm)
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Dielektriskt material
Termoplast
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C