D25S24A6GL00LF
DigiKeys produktnummer
609-D25S24A6GL00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25S24A6GL00LF
Beskrivning
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 positioner D-Sub Uttag (honuttag) kontaktdon
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
D25S24A6GL00LF Modeller
Kategori
Terminering
Lödmetall
Tillv.
Skalmaterial, ytbehandling
Stål, tenn-nickelpläterad
Serie
Kontaktytbehandling
Guld eller guld, GXT™
Förpackning
Tråg
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Artikelstatus
Aktiv
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Uttag (honuttag)
Egenskaper
Kortlås
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Fosforbrons
Kontakttyp
Signal
Arbetstemperatur
-55°C-125°C