D25P91C6PV00LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
Similar
HARTING
I lager: 0
Datablad
25 positioner D-Sub Stickdon (hanstift) kontaktdon
D25P91C6PV00LF
DigiKeys produktnummer
D25P91C6PV00LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
D25P91C6PV00LF
Beskrivning
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT PRESS
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
D25P91C6PV00LF Modeller
Kategori
Terminering
Tryckmontering
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
5A per kontakt
Kontaktdonstyp
Stickdon (hanstift)
Egenskaper
Jordningsindenteringar
Antal positioner
Spänningsvärde
300V
Kontaktmaterial
Fosforbrons
Arbetstemperatur
-55°C-125°C