CED012841142001
DigiKeys produktnummer
609-CED012841142001TR-ND - Remsa och spole (TR)
609-CED012841142001CT-ND - Remsbit (CT)
609-CED012841142001DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CED012841142001
Beskrivning
CONN EDGE DUAL FML 284POS 0.031
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
284 positioner Hona Kontakt Ospecificerat - dubbel kant Guld 0,031" (0,80mm) Svart
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CED012841142001 Modeller
Kategori
Utläsning
Dubbelt
Tillverkare
Amphenol ICC (FCI)
Egenskaper
Kortlås
Serie
Monteringstyp
Ytmontering
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Terminering
Lödmetall
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Korttyp
Ospecificerat - dubbel kant
Kontaktytbehandling
Guld
Kön
Hona
Kontaktyta, tjocklek
30,0µin (0,76µm)
Antal positioner/bricka/rad
142
Färg
Svart
Antal positioner
284
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Korttjocklek
0,093" (2,36mm)
Material - isolering
Termoplast
Antal rader
2
Basproduktens nummer
Stigning
0,031" (0,80mm)