BPS8B96ACD2C5L9LF
DigiKeys produktnummer
BPS8B96ACD2C5L9LF-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BPS8B96ACD2C5L9LF
Beskrivning
CONN DIN RCPT 96POS
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kategori
Antal rader
3
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Strömklassning (Ampere)
1,5A
Stigning
0,100" (2,54mm)