98424-G52-46ALF
DigiKeys produktnummer
98424-G52-46ALF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
98424-G52-46ALF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 46POS 2MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 46 positioner 0,079" (2,00mm)
EDA-/CAD-modeller
98424-G52-46ALF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,157" (4,00mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,244" (6,20mm)
30,0µin (0,76µm)
Strömklassning (Ampere)
2A (AC/DC)
Spänningsvärde
200V (AC/DC)