98424-F52-44ALF | |
|---|---|
DigiKeys produktnummer | 98424-F52-44ALF-ND - Remsa och spole (TR) |
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 98424-F52-44ALF |
Beskrivning | CONN HEADER SMD 44POS 2MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 28 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Ytmontering 44 positioner 0,079" (2,00mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 98424-F52-44ALF Modeller |
Kategori | Fästtyp Hasphållare |
Tillv. | Kontaktlängd - hopkoppling 0,157" (4,00mm) |
Serie | Isoleringshöjd 0,244" (6,20mm) |
Förpackning Remsa och spole (TR) | Kontaktform Kvadrat |
Artikelstatus Aktiv | Kontaktytbehandling - hopkoppling Guld |
Kontaktdonstyp | Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling Flash |
Antal rader 2 | Egenskaper Stansningsspår, plocka och placera |
Radmellanrum - hopkoppling | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Antal inlästa positioner Alla | Isolering, färg Grädde |
Stil | Strömklassning (Ampere) 2A (AC/DC) |
Mantling Isolerkapslad - 4 väggar | Spänningsvärde 200V (AC/DC) |