98424-F52-10ALF
DigiKeys produktnummer
609-3627-2-ND - Remsa och spole (TR)
609-3627-1-ND - Remsbit (CT)
609-3627-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
98424-F52-10ALF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 10POS 2MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 10 positioner 0,079" (2,00mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
98424-F52-10ALF Modeller
Kategori
Fästtyp
Hasphållare
Tillv.
Kontaktlängd - hopkoppling
0,157" (4,00mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,244" (6,20mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktform
Kvadrat
Artikelstatus
Aktiv
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
Flash
Kontakttyp
Stift
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Delning - hopkoppling
Kontaktmaterial
Kopparlegering
Antal positioner
Isoleringsmaterial
Termoplast
Antal rader
2
Egenskaper
Stansningsspår, plocka och placera
Radmellanrum - hopkoppling
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal inlästa positioner
Alla
Isolering, färg
Grädde
Stil
Strömklassning (Ampere)
2A (AC/DC)
Mantling
Isolerkapslad - 4 väggar
Spänningsvärde
200V (AC/DC)