95278-801A30LF är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 265
Datablad
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 0
Datablad
Samtec Inc.
I lager: 0
Samtec Inc.
I lager: 15
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 30 positioner 0,100" (2,54mm)
95278-801A30LF
DigiKeys produktnummer
95278-801A30LF-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
95278-801A30LF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 30POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
27 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
95278-801A30LF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,232" (5,90mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld, GXT™
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
15,0µin (0,38µm)
2
Egenskaper
Plocka och placera
Radmellanrum - hopkoppling
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Svart
Mantling
Okapslad
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt