95278-801A14LF är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Sullins Connector Solutions
I lager: 0
Datablad
Similar
Harwin Inc.
I lager: 1 660
Datablad
Samtec Inc.
I lager: 77
Samtec Inc.
I lager: 941
Stiftlistkontaktdon Ytmontering 14 positioner 0,100" (2,54mm)
95278-801A14LF
DigiKeys produktnummer
609-95278-801A14LFTR-ND - Remsa och spole (TR)
609-95278-801A14LFCT-ND - Remsbit (CT)
609-95278-801A14LFDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
95278-801A14LF
Beskrivning
CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
95278-801A14LF Modeller
Kontaktlängd - hopkoppling
0,232" (5,90mm)
Serie
Isoleringshöjd
0,100" (2,54mm)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Guld, GXT™
Kontaktdonstyp
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
15,0µin (0,38µm)
2
Egenskaper
Plocka och placera
Radmellanrum - hopkoppling
Arbetstemperatur
-65°C-125°C
Svart
Mantling
Okapslad
Strömklassning (Ampere)
3A per kontakt