95278-101A36LF | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 95278-101A36LF |
Beskrivning | CONN HEADER SMD 36POS 2.54MM |
Tillverkarens standardleveranstid | 27 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Stiftlistkontaktdon Ytmontering 36 positioner 0,100" (2,54mm) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 95278-101A36LF Modeller |
Kategori | Fästtyp Push-Pull |
Tillv. | Kontaktlängd - hopkoppling 0,232" (5,90mm) |
Serie | Isoleringshöjd 0,100" (2,54mm) |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kontaktform Kvadrat |
Radmellanrum - hopkoppling | Arbetstemperatur -65°C-125°C |
Antal inlästa positioner Alla | Brandklassning av material UL94 V-0 |
Stil | Isolering, färg Svart |
Mantling Okapslad | Strömklassning (Ampere) 3A per kontakt |